O Nas
czyli poznaj Firmę Aldar trochę bliżej

Już prawie 30 lat firma Aldar istnieje jako hurtownia słodyczy i czekolady. Od samego początku istnienia, czyli rok 1995, prowadzimy sprzedaż hurtową artykułów spożywczych. Wiemy doskonale, że każdy z nas lubi łakocie dlatego chętnie przyjmiemy każdego klienta.

Prowadzona przez nas hurtownia słodyczy oferuje batony i ciastka, lizaki, gumy, żelki, jajka niespodzianki, a także przekąski z funkcją zabawki. Ponadto posiadamy ogromny wybór łakoci świątecznych, między innymi wielkanocnych i bożonarodzeniowych. Oprócz tego w naszej hurtowni słodyczy dostępne są produkty okolicznościowe, takie jak lizaki walentynkowe, żelki na Halloween, czy łakocie na Dzień Kobiet lub Chłopaka.

Internetowa hurtownia Aldar to również wszelkiego rodzaju artykuły spożywcze w postaci kawy ziarnistej i mielonej, wody mineralnej. Nieustannie staramy się powiększać nasz asortyment o nowe artykuły spożywcze. Dokładamy starań, by sprostać różnorodnym potrzebom, właśnie dlatego w ofercie pojawiły się także produkty bez cukru, bez laktozy, bezglutenowe i wegetariańskie.

Ciągły rozwój firmy pozwolił na otwarcie naszego sklepu internetowego i tym samym pozwala dotrzeć z naszą ofertą do Państwa, a naszym stałym kontrachentom ułatwić składanie zamówień.

czym handlujemy?

Nasze główne kategorie produktów

Cukierki

Lizaki, landrynki czy czekoladowe cukierki z nadzieniem. Owocowe żelki, draże i wiele innych.

Czekolada

Te popularne smaki jak mleczna, z orzechami, bakaliami oraz nadziewana o smaku truskawkowym.

Kawa i Herbata

Z całego świata, od Brazylii aż po Chiny. Aromatyczna, mielona, do ekspresu i zaparzania.

Napoje

Gazowane, energetyczne i soki owocowe. Butelkowana woda mineralna dla każdego.